השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

מומחה פינוי דירה – מפנה דירות גם בתל אביב

מומחה פינוי דירה – מפנה דירות גם בתל אביב

עובדים מנוסים, מגובים בביטוח צד ג'

ידוע כי פינוי תכולת דירה בתל אביב מצריך בראש ובראשונה ידיים טובות שניתן לסמוך עליהם. עם העובדים המנוסים של "מומחה פינוי דירה" השמים הם הגבול! הם עובדים כמכונה משומנת, כאשר כל אחד יודע בדיוק מה הוא עושה. לכל עובד – תעודת ביטוח צד ג' נגד כל מפגע שלא יקרה במהלך הפרויקט.

לחברה – אישור פינוי לאתרים מורשים

חברת "מומחה פינוי דירה" הנה מורשית פינוי לאתרים מורשים. החזקת אישור פינוי לאתרים מורשים היא חובה עבור כל נותן שירות שלא מעוניין שהציוד יפונה לרחוב, וזה אינטרס שלכם – הדיירים, משום שפינוי לרחוב יצריך בהכרח את התערבות הרשויות נגדכם מתוקף היותכם הבעלים של הדירה. לאתרי פינוי מפונות כל התכולות שגם החברה ממליצה לפנות אותן, וגם לדייר אין מה לעשות אתן והוא מבקש להיפטר מהן.

החברה עובדת בזהירות ובאחריות, ומעל לכל – בהתחשבות

פינוי תכולת דירות בתל אביב מצריך, מי כמוכם יודע, התחשבות בשכנים. זו עיר שאי אפשר לומר שיש בה אנונימיות, וכל אדם גר קרוב ללפחות 2-4 שכנים לפחות, ולרוב – יותר מכך. לכן, חשוב מאד שהחברה גם תתחשב בהם, לא תרעיש להם ולא תחסום להם חניות. את זאת בדיוק מבצעת חברת הבוטיק "מומחה פינוי דירה" החברה גם מנקה את חדר המדרגות של הבניין בסיום הפרויקט.

סוגים שונים של פרויקטים לפינוי דירות: הכירו את ההיצע

פינוי תכולת דירה כמות מקרים בהם הוא מתבצע: 2 – לפני הובלה, או לפני שיפוץ.
פינוי דירה וירושה כמות המקרים בהם הוא מתבצע: 1 – לפני אכלוס מחדש של הדירה.
פינוי אגרנות כפייתית כמות מקרים בהם הוא מתבצע: 1 – כאשר בדירה גר דייר אגרן.
פינוי לשם השבחה כמות מקרים בהם הוא מתבצע: 2 – כאשר מעוניינים למכור את הדירה או להשכיר אותה.

 

 1. פינוי תכולת דירה – מיועד לכל מי שמבקש לפנות את הדירה מסיבות שונות, רובן קשורות לאופטימיזציה של שירות ההובלה או השיפוץ הצפויים לכם בדירה.
 2. פינוי דירה וירושההשירות נועד עבור כל מי שקיבל דירה בירושה. זה ממש חובה להזמין אותו משום שלא ניתן לדעת אלו מפגעי תברואה יש בדירה שהוזנחה פרק זמן של 20 שנה בממוצע. ניתן לצרוך אותו בחינם או בהנחה אם תציגו לחברה מיצגים נדירים מטעם המוריש, ומסירתם כטרייד.
 3. פינוי אגרנות כפייתית – נועד עבור כל מי שגר אצלו בדירה אגרן כפייתי שאוגר חפצים ובעלי חיים באופן בלתי נשלט. זה נחשב לאחד הפינויים הקשים שכן גם ריסון האגרן אינו קל ואינו פשוט. מצריך התערבות גורמים רפואיים פסיכיאטריים מומחים.
 4. פינוי לשם השבחה – הגדלת הסיכוי שלכם להיות בעלי הדירה המבוקשת באזור, ולהובילן בתחרויות נדל"ן על לב הלקוח באזורכם – כל זאת באמצעות ניקיון וסידור יסודי בדירה.

החברה עובדת עם שלל לקוחות מכל קצוות הקשת

לחברה שלל לקוחות בעלי משרדים, מחסנים ודירות בגדלים שונים. החברה עובדת עם לקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, דרוכה על מנת לשרת ב- 100% שביעות רצון כל לקוח, ותשמח להיות גם לעזרכם בתחום!

ליצירת קשר עם "מומחה פינוי דירה" לגבי פינוי תכולת דירה בתל אביב – ניתן ליצור קשר!

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!