השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי תכולת דירה

פינוי תכולת דירה

הגיע הרגע לאסוף את כל הציוד ולהמשיך הלאה, לפנות את הדירה, לשפץ אותה ולהפוך אותה לנכס שיניב הכנסה נוספת, אך כיצד? כאשר עולה הצורך בפינוי של תכולת דירה, במהירות, יכולה המשפחה להושיט יד ולשנס מותניים. הפרויקט דורש זמן וכסף. מדוע שלא להיעזר בכוח אדם מקצועי אשר יודע לבצע את הפינוי, מומחה בשינוע הכבודה ומפנה את תכולת הדירה אל אתרים מאושרים על פי חוק?
פינוי תכולת דירה הוא עניין למקצוענים .

כמות החפצים הנדרשת להעברה הינה רבה יותר מאשר נראה לעין רוב הציוד נמצא בתוך הארונות והמחסן הביתי .

יש צורך בהרבה אמצעי אחסון כגון שקיות ניילון עמידות, ארגזים וקרטונים מעבר לכך נדרש כוח פיזי על מנת להעביר את הריהוט הכבד מחוץ לבית .

יש צורך לפרק את הארונות ולעיתים אף לנסר במידה ומשפחה עוברת דירה, היעד של החפצים ברור, אך במקרה ואין דורש לתכולת הדירה, נוצרת בעיה .

להיכן ניתן להעביר את כל הציוד מבלי להסתכן בקנס על השלכת פסולת ברחובות או בצדי הדרכים?

מהו שירות של חברת פינוי דירות?

פינוי תכולת דירה על ידי חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום מאפשר את ביצוע הפרויקט במהירות וביעילות .

יש מי שדואג לכל הפרטים הקטנים, יש מי אשר מצויד בכל כלי העבודה הנדרשים על מנת לבצע את התהליך ביעילות חברת פינוי דירות מפנה בתים, דירות פרטיות בבתי מגורים, משרדים, מפעלים, מחסנים, גגות, מקלטים, בתי חרושת וכל מרחב הנדרש לפינוי .

מי עושה שימוש בשירות חברת הפינוי?

כל מי אשר נדרש לפינוי של כמות ציוד רבה, ירושות, עיזבונות, מחסנים וכולי .

השירות ניתן עבור המגזר הפרטי והמגזר הציבורי ללא הבדל בעלי דירות פרטיות יכולים ליהנות מעשייה אינטנסיבית של בעלי מקצוע, מיון, אריזה, שינוע, ניקיון הדירה, שיפוצה, כאשר נדרש, וצביעתה מחדש .

שירות פינוי נותן מענה גם למרחבים משותפים של בנייני דירות כגון מקלטים וגגות בהם נערם ציוד של דיירי הבית המשותף החברה מפנה גם דירות של אספנים כפייתיים, אנשים בעלי נכות פיזית או נפשית ואנשים מבוגרים .

לאן מפנה חברת פינוי את תכולת הדירה?

במידה ובעל הדירה אוסף את החפצים אשר ראויים בעיניו ונותר עם חפצים שאין להם דורש, עומדות בפניו כמה אפשרויות .

חברה לפינוי דירות יכולה להציע לו הצעת מחיר עבור חפצים וריהוט במצב טוב ולשלם עבורם בעת הרכישה באופן מיידי כך חוסך בעל הדירה את עלות השינוע שלהם ומרוויח כסף מהמכירה .

הרווח הנקי הוא שלו כאשר נותרו החפצים שאין להם כל דורש, יכולה חברת הפינוי לסייע לו בכך שתקשר אותו עם עמותות אשר תורמות חפצים למשפחות נזקקות .

במידה ונותר עם תכולת בית שאין עליה כל דורש, תציע חברת פינוי את שירותה המגוון עבור תועלתו ותפנה את הציוד אל אתרים מורשים בחוק, בכך הוא חוסך מעצמו את הסיכון בקנס במידה ויפנה לבדו לשטחי פינוי האסורים על פי חוק
.

מהם השירותים אשר מעניקה חברה לפינוי?

פינוי תכולת דירה דורש אנרגיה מרובה וזמן .

לא אחת קורה כי הדירה עצמה, מעבר לכך שהייתה מלאה בציוד, נדרשת לטיפול על מנת לרענן את מראה כדי להזמין למגורים מחודשים חברת פינוי מאגדת בתוכה כמה שירותים אשר מקנים את כל הנדרש עבור הדירה .

כך יכול בעל הדירה למנוע מעצמו את הטרחה בגיוס מספקי שירות עבור כל עניין חברת פינוי דואגת למיון ופינוי כל תכולת הדירה, לשינוע, לניקיון יסודי ולחיטוי חדרי השירותים והאמבטיה כולל תריסים וחלונות והסביבה של הדירה .

כמו כן היא מספקת שירותי הדברה שגם כך נדרשים אחת לשנה בבתי מגורים מאוכלסים במידה והדירה מוזנחת, ביכולתה של חברת פינוי תכולת דירה לשפץ את הדירה, כולל שבירת קירות, פינוי ארונות מטבח, שיקום חדרי השירותים והאמבטיה וכל הנדרש כדי שהדירה תקבל מראה חדש .

לאחר השיפוץ נדרשת צביעה נוספת והדירה מוכנה למגורים
.

כיצד ניתן לקבל הצעת מחיר מחברת פינוי תכולת דירה?

כאשר עולה הצורך מוזמן בעל הדירה ליצור קשר טלפוני עם החברה .

יועץ מטעם החברה יגיע אל הדירה על מנת לסייר עם הלקוח בדירה ולאמוד את תכולתה יועץ מטעם החברה יפרט לבעל הדירה את האופציות העומדות בפניו באשר לדירה, לפינוייה ולשיפוצה .

כמו כן, יבחן יועץ החברה את מיקום הדירה על מנת לדעת מהו נתיב ההובלה הנוח ביותר ואיזה כלים נדרשים עבור פינוי והובלה מהירה דירות הממוקמות בקומות גבוהות יתכן וידרשו שימוש במנוף, דירות הממוקמות במרתפים או במקומות בעייתיים יידרשו לעשייה שונה .

לאחר הצעת המחיר והסכמה על חוזה התקשרות, מגיע שלב העשייה
.

מה כולל חוזה התקשרות עם חברת פינוי דירה?

החוזה מפרט לגבי התהליך העתיד להתרחש, שלב, שלב .

כמו כן מצוין בו תאריך תחילת העבודה ותאריך סיום העבודה החשוב עבור התארגנות החברה וחשוב עבור הלקוח מבחינת תכנון ענייניו חברה לפינוי, מקצועית ואחראית, תפרט בהסכם את שמות האתרים בהם יעשה שימוש עבור שינוע הכבודה כחוק ומעבר לכך תציין את שמות העמותות אשר עמם יבואו במגע, בהתאם להסכמת הלקוח, עבור פינוי חפצים למשפחות נזקקות .

כיצד מתנהל תהליך פינוי תכולת דירה?

נציג מטעם החברה יעבור על כל החפצים יחד עם הלקוח .

חפצים בהם מעוניין הלקוח יסומנו על ידי נציג החברה כדי שביום האירוע לא יילקחו בטעות ויפונו ביום האירוע יבצע צוות הפינוי מיון של כל הנמצא על פי קטגוריות ויארוז את כל החפצים אל קרטונים, שקיות עמידות וארגזים .

אלה יפונו אל מכולות ומשאיות אשר יפנו את כל תכולת הדירה אל מקומות שברורים מראש לאחר שלב זה, בהתאם לחוזה העבודה, יתבצע השיפוץ או הניקיון .

לאחר מכן הדירה תידרש לצביעה ולהדברה ותהה מוכנה לכל דורש
.

מהם הכלים אשר עומדים לרשות חברת פינוי תכולת דירה?

מעבר לכל האביזרים בהם נעשה שימוש לאריזה, צוות החברה מצויד בכלי עבודה חדישים עבור פירוק, ניסור וכולי של כל הנדרש .

רהיטים שלא ניתן להוציא אותם בשלמותם מהבית ינוסרו, ארונות קיר וארונות מטבח יפורקו החברה מצוידת בכל הנחוץ עבור שיפוץ מקצועי כולל צבע .

הניקיון יבוצע על ידי מיטב חומרי הניקוי והחיטוי הקיימים, הלקוח אינו נדרש לדבר ההדברה תבוצע על ידי חומרי הדברה מורשים בחוק .

במידה ויש צורך בכלים כבדים כגון מנופים ועגלות מיוחדות, הן תגענה לשטח באמצעות חברת הפינוי עצמה כלי הרכב מותאמים עבור ציוד רב .

מדוע לעשות שימוש בחברה אחת ולא בכמה ספקי שירות עבור פינוי ושיפוץ הדירה?

על מנת לאגד את כל אנשי המקצוע עבור פינוי ושיפוץ יש צורך בברור מחירים רחב, בהזמנת אנשי המקצוע אל הבית, בבירור תנאי החוזים ובדיקתם .

על פי רוב, שירות של כמה אנשי מקצוע יגבה, מעבר לזמן, עלות גבוהה יותר מאשר ספק שירות אחד אשר מאגד בתוכו את כל הנדרש עבור הפרויקט הזמן הנדרש לכל אנשי המקצוע יהיה רב יותר מאשר תהליך שיתנהל בחוכמה מהשלב הראשון ועד האחרון על ידי חברה אחת .

חברת פינוי דירה, מעבר לכך שיכולה להציע מחיר הוגן עבור רכישת התכולה, מבצעת פינוי מקצועי ויעיל של כל ציוד קיים ומקנה את ההזדמנות להפוך את הנכס לאיכותי יותר במהירות רבה יותר ובעלות הוגנת
.

כפי שניתן להבין מהכתבה, פינוי תכולת דירה הוא לא משימה פשוטה .

פינוי התכולה כולל אלמנטים שונים שיש לקחת אותם בחשבון כמו גם זמן רב בתכנון וביצוע המשימה קבלת השירותים של חברה אחת המאגדת מספר שירותים תחת קורת גג אחת תהווה את הפינוי המוצלח ביותר עם הפתרונות לכל הבעיות שעלולות לעלות במהלך הפינוי .

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!