השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי תכולת דירה

פינוי תכולת דירה

פינוי תכולת דירה הינו הליך המתבצע באופן חלקי או מלא על ידי רבים מאיתנו בשלב כזה או אחר של החיים. ברוב המקרים, פינוי תכולת דירות באופן חלקי מתבצע בעת מעבר דירה (לצרכי מיון, ארגון והשלכת חפצים ופריטים שאינם בשימוש), ואילו, פינוי תכולת דירות באופן מלא מתבצע כאשר אנו רוכשים דירה עמוסה בציוד שאינו לרוחנו, או לחילופין, כאשר אנו יורשים דירה ומעוניינים לבצע בה שינויים מהקצה אל הקצה.
הליך פינוי תכולת דירה, הן באופן חלקי והן באופן מלא, מומלץ וראוי לבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום פינוי דירות, וזאת על מנת ליהנות מכל היתרונות שיפורטו בהמשך. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה", מעמידים לרשותכם ניסיון רב לצד יכולות מקצועיות המאפשרים לכם ליהנות מהליך ביצועי ומקצועי הטומן בחובו את היתרונות הבאים:
* יכולות ארגון וסדר ברמה הגבוהה ביותר- פינוי תכולת דירה באמצעות "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכם לבצע תהליכי מיון, ארגון וסדר לכל החפצים האישיים והציוד השונה הנמצא בדירה, לרבות, מיון ציוד אישי, מוצרי חשמל, רהיטים, חפצים שונים על פי ארגון לקטגוריות ועוד.
* תכנית עבודה והליך ביצועי יסודי ומוקפד- הליך פינוי דירות בכלל והליך פינוי תכולת דירה בפרט, מחייבת אותנו לבצע את העבודה על פי תכנית עבודה מסודרת המאפשרת הוצאה ופינוי של התכולה השונה באופן יעיל ומאורגן ומבלי לגרום נזק לרכוש או למבנה הדירה. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מתכננים את הליך פינוי תכולת הדירה באופן יסודי ומודעים היטב לכל שלב ושלב בהליך הפינוי.
* נקודות איסוף ומחזור אשפה- אנשים רבים נוהגים להשליך את חפציהם בסמוך לנקודת איסוף אשפה הקרובה לבתיהם (שברוב המקרים אינה מיועדת לצורך כך), ולאחר מכן הם "חוטפים" קנסות כספיים מיותרים מפקחי המועצות והעיריות. אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות מתכנית פינוי מסודרת, המייעדת כל אחד מהחפצים המושלכים לנקודת איסוף מרכזיות ונקודות מחזור הפועלות על פי חוק.
* פינוי תכולת דירה באמצעות ציוד מתקדם- "מומחה פינוי דירה" מחזיקה ברשותה ציוד מקצועי ומתקדם המבטיח לכם פינוי מהיר ומקצועי על הצד הטוב ביותר. לרשותנו עומדים בין היתר: מכולות פינוי ואיסוף, משאיות פינוי, מנופי זרוע לפינוי מקומות גבוהות או לצרכי פינוי של ציוד כבד, מגוון נרחב של קרטונים עמידים וניילונים חזקים במיוחד לצרכי הפינוי ועוד.
* שירותים נלווים – פינוי תכולת דירה מחייבת אתכם בחלק מהמקרים לבצע ניקיון יסודי בחדרי הבית לאחר פינוי התכולה. אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" מעניקים לכלל לקוחותינו מגוון נרחב של שירותים נלווים הכוללים בין היתר: ניקוי וחיטוי הדירה באופן יסודי, הכנת הדירה למגורים, הדברת הדירה, ניקוי גגות, ניקיון וטיפוח גינות נוי, גינות חצר ועוד.
* עומדים בכל אתגר- דירות רבות הזקוקות להליך של פינוי תכולה מלא, הן בחלק מהמקרים דירות מוזנחות, ישנות ועמוסות בלכלוך, זוהמה ואשפה. אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" עומדים לרשותכם לצרכי כל אתגר מקצועי, לרבות, דירות מוזנחות במיוחד.
יתרונות אלו ונוספים ממתינים גם לכם לצרכי פינוי תכולת דירה באופן חלקי ומלא על באמצעות "מומחה פינוי דירה". בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי אמין ומיומן, המצבע את כלל פעולות הפינוי על הצד הטוב ביותר, המהיר ביותר והיסודי ביותר בסביבה, והכול למען מטרה אחת: הכנסת ארגון וסדר לדירה המפונה.

חוקי העזר העירוניים הם חוקים ותקנות הנקבעות על ידי המועצות והעיריות המקומיות, ותפקידם לשמור על ניקיון העיר ורחובותיה. פקודות העזר העירוניות שמות דגש רב על סביבה ירוקה, נקייה ונעימה לרווחת חיי כולנו, ובמהלך פינוי תכולת דירה חשוב לשים לב לכל התקנות והחוקים השונים הנהוגים בסביבת המגורים של הדירה המפונה.
אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" מודעים היטב לכלל התקנות,הפקודות והחוקים השונים, ועושים הכול על מנת לאפשר לכם פינוי מסודר, יעיל ומתוכנן היטב. בכל הליך של פינוי תכולת דירה חשוב להקפיד על פינוי התכולה לאתרי איסוף ואתרי פסולת המיועדים לכך, וכמו כן, להקפיד על פינוי שלא יגרום נזק לסביבה הקרובה, לרבות, חדרי המדרגות, רחבת החנייה של מקום המגורים וכדומה.

סוגים שונים של הליכי פינוי תכולות דירה

הצורך בפינוי תכולות דירה מתעורר ועולה מכמה וכמה סיבות שונות, המחייבות אתכם לפעול למען פינוי תכולה מקצועי ויסודי, בין יתר המקרים בהם מתעורר צורך זה תמצאו:
* פינוי תכולת דירה לצרכי שיפוץ, מכירה או מעברי דירות
פינוי זה מתבצע הן ברמה החלקית והן ברמה המקיפה של כלל תכולת הדירה. פינוי זה נועד להקנות לדירה מראה מסודר ומאורגן יותר, ובמקרה הצורך גם לצרכי הכנתה לשלבי שיפוץ ושינוי מבנה, לרבות, פינוי ארונות מטבח וארונות קיר, שבירת קירות והרחבת חללים מסוימים בדירה ועוד.

* פינוי תכולת דירה לצרכי ארגון וסדר

פינוי זה מתבצע ברוב המקרים בדירות מוזנחות וישנות בהן מתגוררים קשישים או אנשים בעלי מוגבלויות שונות. כמו כן, פינוי זה מתבצע בדירות של אספנים ואגרנים כפייתיים הנוהגים לאוסף מכל הבא ליד בצורה כפייתית ואובססיבית, דבר המשווה מראה זוועתי במיוחד לדירה ועלול לגרום לתחלואים רבים.

* פינוי תכולת דירה -ירושות ועיזבונות

הליך פינוי זה נועד לארגן ולסדר מחדש דירות שקיבלתם בירושה .

ברוב המקרים, בדירות אלו נמצאים פריטים רבים שהיו שייכים לבעל הדירה שנפטר, והחשיבות והרגישות שיש לכל פריט וציוד כזה או אחר בדירה הוא משמעותי ורב ערך אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" עוסקים ברמה היומיומיות בתכנון פינוי תכולת דירות מסוג זה, ולכן אנו מודעים לכל החשיבות הרגשית שיש לכל פריט או חפץ בדירה .

* פינוי תכולת דירה לכל מטרה

שירות מקצועי לאורך כל הדרך

פינוי תכולת דירה המבוצע על ידי "מומחה פינוי דירה" הינו הליך מקצועי המלווה במתן שירות ללא פשרות ובתודעת שירות גבוהה במיוחד. השירותים הייחודיים שלנו מתחילים עוד בשלב הראשוני והמקדים של הליך הפינוי, במסגרתו, נציג מטעמנו יגיע לדירה , יבחן היטב את תכולתה, יעניק לכם ייעוץ לגבי אופן הליך הפינוי ויתכנן יחד איתכם את מטרות הפינוי.
לאחר חתימה על הסכם התקשרות בין הצדדים, אנו נעניק לכם את השירות המקצועי ביותר ועל הצד הטוב ביותר, וכל זאת באמצעות הניסיון והמיומנויות הרבות של צוותי הפינוי שלנו. כמו כן, תוכלו להיעזר בכל השירותים הנלווים המוענקים על ידינו וליהנות מסביבת מגורים מאורגנת, מסודרת, נקייה ומצוחצחת העומדת מוכנה לכל צורך של מגורים.
בנוסף, אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם מחלקה עסקית העוסקת בפינוי תכולות ממחסנים, משרדים, מפעלים וכדומה. מחלקה זו פועלת על פי כל הסטנדרטים המופיעים לעיל, והיא אידיאלית עבור וועדי בתים, בעלי עסקים, בעלי מפעלים וכדומה.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!