השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

קונה ירושות

קונה ירושות

ירשתם דירה ואין לכם צורך בתכולתה? מעוניינים למכור תכולות ירושה שונות? ברשותכם ציוד וחפצים שונים אותם ירשתם ואין לכם צורך בהם? אתם נמצאים במקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי ואינפורמטיבי בתחום קניית ירושות המתבצע על ידי "מומחה פינוי דירה".

אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" עוסקים באופן שוטף בפינוי ירושות, פינוי דירות, פינוי תכולות ועוד מגוון שירותים מקצועיים הקשורים לתחום הפינוי תכולות לכל מטרה. בין יתר השירותים הנלווים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו, תוכלו למצוא גם מחלקה מיוחדת העוסקת בתחום קניית ירושות. מחלקה זו מאפשרת לכם לממש את האופציה הכספית של מכירת תכולת הירושות השונות העומדות לרשותכם.

קונה ירושות- למי מיועד השירות?

קונה ירושות הינו שירות מיוחד של "מומחה פינוי דירה" המיועד לכל אחד ואחת מכם, המחזיק ברשותו תכולת דירה, ירושה, או פריטים אחרים בהם אין לו כל שימוש וצורך. שירות זה מתבצע במסגרת שירותי פינוי ירושות, דירות ותכולות שונות המוענקים דרכנו, או לחילופין, במסגרת רכישת ירושות מטעמנו באופן אישי ופרטי. שירות קונה ירושות המוענק לכם באמצעות "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממכירת פריטים וחפצים שונים, ובכך ליהנות מהכנסה כספית לא קטנה.

קונה ירושות הינו שירות מקיף המיועד גם לצרכי מכירת חפצים ופריטים אישיים של אנשים העוזבים את הארץ, ומעוניינים למכור את כלל הציוד העומד לרשותם, או לחילופין, לאנשים המעוניינים לפנות ציוד שימושי מכותלי ביתם.

מה אנחנו קונים במסגרת שירות קונה ירושות?

במסגרת שירות קונה ירושות אנו רוכשים מכם מגוון נרחב של פריטים וחפצים שונים. בין יתר הפריטים הנפוצים אותם אנו רוכשים תמצאו:

כלי כסף וזהב, שטיחים, בדים ובגדים במצב טוב, אוספים שונים ושימושיים (שטרות, בולים, מטבעות וכדומה), תכולת דירות (ריהוט וכלי בית במצב טוב), ירושות ועיזבונות, קניית עתיקות, חפצי נוי, פריטי אומנות ועוד.

ברוב המקרים, כמעט לכל אחד ואחת מאיתנו מחזיק ברשותו מגוון נרחב של מוצרים, פריטים וחפצים שונים, בהם הוא לא עושה שימוש, אך הם נמצאים במצב טוב ושמיש. מוצרים אלו יכולים להפוך עבור כל אחד ואחת מכם ל"כסף מזומן" אותו תקבלו באופן מיידי עם העברת הפריט באופן מסודר ובהסכם רכישה במסגרת שירות המוענק לכם על ידי "מומחה פינוי דירה".

ירושה ומכירה!

אנשים רבים היורשים תכולות שונות, אינם יודעים להעריך את שווי המוצרים והפריטים אותם הם ירשו, או לחילופין, אינם מוצאים בהם צורך שימושי כזה או אחר. שירות קונה ירושות של "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי ואמין לצרכי מכירת פרטי הירושה, בין אם מדובר בוואזה ישנה ובין אם מדובר בכלי כסף ורהיטים עתיקים.

מומחה מטעמנו יגיע אליכם ויעריך את שווי המוצר או הפריט המיועד למכירה, כמו כן, תקבלו הצעה לפינוי תכולה כבדה (רהיטים וכדומה) במסגרת מסירת הפריט לחברתנו. במידה ותנאי ההסכם יאפשרו ביצוע עסקה, אנו נרכוש מידיכם באופן מיידי את המוצר המיועד והכול במסגרת החוק ובכפוף להסכם העברה/ מסירה של הבעלות על התכולה.

אנשים רבים הירושים מוצרים או תכולה כזו או אחרת, נאלצים להתמודד עם אחסונה לאורך זמן, וכל זאת מבלי לעשות בה שימוש כזה או אחר. שירות קונה ירושות מטעם "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכם להעביר את הירושה ולמסור אותה במסגרת מכירה ישירה ורווחית.

במידה ותרצו להתמודד עם מכירת פריטי הירושה שלכם באופן פרטי ואישי, סביר מאוד להניח שתמצאו את עצמכם עסוקים יותר ויותר בניסיונות מכירה של הפריטים השונים, ובין היתר תדרשו לבצע את הפעולות הבאות:

פרסום פריטי הירושה בלוחות עיתונים ואתרי אינטרנט שונים
צילום איכותי של הפריטים השונים והעלאתם לפרסום
ניהול שיחות טלפון עם מתנייניים שונים (שרוב השיחות אינם יובילו אתכם למכירה הרצויה)
התמקחות על המחיר באופן יומיומי
אירוח לקוחות פוטנציאלים בדירה או במקום בו נמצאת תכולת הירושה
כל אלו ועוד יובילו אתכם למסקנה שאתם מבזבזים את זמנכם לחינם וסתם "טוחנים מים", מצד שני, תוכלו לפנות ל-"מומחה פינוי דירה" ובמסגרת שירות קונה ירושות תוכלו לבצע עסקה ישירה ומהירה למכירת כל תכולת הירושה שברשותכם.

מהיר. פשוט ורווחי!

במקום לנסות למכור את תכולת הירושה באופן פרטי ותוך כדי בזבוז משאבים (הן כספיים והן מנטאליים), אנו מאפשרים לכם ליהנות משירות מכירה מהיר, פשוט וגם רווחי. כל שאתם צריכים לעשות הוא לתאם פגישה עם נציג מטעם "מומחה פינוי דירה" שיגיע אליכם, יעריך את שווי התכולה ויעמיד לרשותכם הצעת רכישה אטרקטיבית.

שירות קונה ירושות של "מומחה פינוי דירה" הוא ללא ספק האמצעי הנוח והנכון ביותר עבורכם למכור את תכולת הירושה שבבעלותכם.

קונה ירושה- הצד המשפטי

במסגרת עסקת רכישה של ירושות ועיזבונות שונים, אנו מקפידים על שני כללי ברזל:

1. העמדת אישור או מסמך המאשר שבעלות התכולה אכן נמצאת ברשותו של המוכר
2. העמדת חוזה העברת ומסירת התכולה לידי "מומחה פינוי דירה" על פי חוק

ההקפדה המקצועית שלנו על שני כללי ברזל אלו, מאפשרים לנו לנהל את עסקינו על פי חוק, וכמו כן, למנוע מאיתנו ומאיתכם עוגמת נפש עתידית. בחלק גדול מהמקרים, ובמסגרת שירותים מקצועיים בתחום פינוי דירות, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אפשרויות רכישה שונות למכירת תכולת הדירה (בין אם מדובר במסגרת העברת כסף למטרות הרכישה, ובין אם מדובר בביצוע עבודות הפינוי והשירותים המקצועיים שלנו בחינם או בהנחה כזו או אחרת). כמו כן, בחלק גדול מהמקרים, אנו מפנים את לקוחותינו לעמותות חסד שונות המעוניינות לקבל מהם בתרומה את תכולת בתיהם המיועדת לפינוי.

בכל המסגרות הנ"ל אנו פועלים על פי חוק, ועל פי כל כללי המסחר הנהוגים בישראל.

פינוי ירושות – כאן ועכשיו

אם גם אתם מעוניינים למסור או להעביר חלק נכבד מתכולת הירושה אותה קיבלתם, אנו מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של אופציות ואפשרויות לביצוע הפינוי. כמו כן, תוכלו למצוא דרכנו מגוון נרחב של שירותים נלווים המיועדים לצרכי חידוש הדירה אותה ירשתם לאחר פינוי תכולתה.

בין השירותים השונים תמצאו: ניקיון הדירה וסביבת המגורים, חידוש חדרי אמבט, ארונות מטבח, שבירת קירות ופינוי ארונות קיר וארונות מטבח, שירותי הדברה לבית וסביבת המגורים, שירותי צביעה וחידוש הקירות, וכמו כן, שירותים מיוחדים המיועדים לדירות ישנות שעברו הזנחה מתמשכת על ידי דייריהם שאינם בין החיים.

קונה ירושות- גם למקרים של ירידה מהארץ או מעבר לדירה חדשה

שירות קונה ירושות מטעם "מומחה פינוי דירה" מיועד גם לקהל בעלי הדירות המעוניינים לעזוב את הארץ ולמכור את הציוד העומד לרשותם, או לחילופין, לאותם אנשים הנמצאים בפני מעבר דירה ואשר מעוניינים "להיפטר" מהציוד הנמצא בדירתם הישנה. גם במקרים אלו, תוכלו לפנות אל "מומחה פינוי דירה" וליהנות מהצעת רכישה אטרקטיבית במסגרת שירות קונה ירושות.

אם גם לרשותכם ציוד או תכולה שאינכם מעוניינים בה, ובמידה וגם אתם ירשתם ציוד כזה או אחר ואינכם יודעים מה לעשות עימו, זה הזמן לפנות אלינו, וליהנות מכל היתרונות של מכירת תכולות, ירושות ועיזבונות על הצד הטוב ביותר!

קטגוריה:
form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!