השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

רמות שונות של אגרנות כפייתית

רמות שונות של אגרנות כפייתית

ניתן להיתקל במקרים קיצונים של אגרנות כפייתית וניתן להיתקל במקרים הרבה פחות חמורים. מצד אחד ניתן לקרוא כתבות על אנשים שנדחקו לחיות במטבח ולו כיוון ששאר המקום נתפס ע"י תכולה שהובאה מהרחוב עקב התעסקות אובססיבית, ולעומתם ניתן למצוא אנשים כביכול נורמטיביים שיוצאים בבוקר לעבודה, אך אחר הצהריים עוברים ברחוב ולא יכולים שלא לאסוף הביתה שקיות ריקות, בגדים משומשים, כריכים חצי אכולים וכדומה.

נורה אדומה

אם כן מתי יש להתערב? ובכן כאשר אנשים מתחילים להיסגר ונמנעים להזמין אנשים הביתה, כאשר הדירות מפסיקות להיות ראויות למגורים עקב זוהמה וצחנה, כאשר אנשים סוגרים חדרים כיוון שהם מלאים בציוד, וכאשר אנשים לא עומדים בפיתוי לאסוף עוד מוצר שבור ולהכניסו אליהם הביתה.

גלגל הצלה

השאלה הבאה שיש לשאול היא מה ניתן לעשות? ופה נציין שיש לערב אנשי מקצוע כגון פסיכולוגים או עובדים סוציאליים, לשקול קבוצות תמיכה או טיפול פסיכיאטרי, וזאת לצד השאיפה ללוות את אותו אספן כפייתי בתהליך של פינוי הדירה, וכאן נציין לטובה את חברת "מומחה פינוי דירה", וזאת כי מדובר בחברה שיודעת כיצד לגשת לאנשים והיא עושה עבודה יסודית לצד אווירה תומכת ומכילה.

ללא בושה אגרנות כפייתית

אנשים אינם אוהבים להכניס לביתם אנשים כאשר הבית אינו מסודר, ובטח כאשר הבית מוזנח. על כן אנשים שלוקים באגרנות כפייתית מתביישים לארח – מתביישים מהמצב אליו הם הגיעו וממנו קשה להם לסוב לאחור. על כן זה המקום לציין שחברת "מומחה פינוי דירה" מתמחה בפינוי דירות מעין אלו, ואף ביקרה ועבדה בלא מעט, ועל כן קשה להפתיע אותה, או לתפוס אותה לא מוכנה.

צוות מוביל

חברי צוות "מומחה פינוי דירה" הינם חברה מקצועיים ואנושיים שנבחרו בקפידה. חברי הצוות מבינים את הקושי שטמון במתן הסכמה להחזיר את הבית להיות מקום שראוי למגורים, ועל כן מבקשים לחזק את ידם של אנשים שנמצאים בתהליך ריפוי. אנשי הצוות לעולם לא יביעו דחייה או זלזול, וגם כאשר מדובר בפינוי של פסולת, הם יעשו זאת באופן מכבד.

סל שירותים

חברת "מומחה פינוי דירה" גאה להעניק מגוון שירותים שנוגעים ישירות ובאופן עקיף לפינוי. בין היתר מדובר בפינוי משרדים, בתים, עיזבונות ודירות מוזנחות שהן תוצאה של אגרנות כפייתית, ובנוסף מדובר על מתן שירותים משלימים חשובים לא פחות, שירותים כגון שירותי ניקיון מקצועיים (כולל ניקוי תריסים ושטיחים), פירוק והתקנה של ארונות קיר, טיפול בחלודה, חיטוי ואף מתן שירותי סיוד וצביעה.

הצעת מחיר

בין היתר חברת "מומחה פינוי דירה" מאמינה בלקוחות מרוצים ובשביעות רצון, ועל כן החברה מקפידה על שקיפות מלאה. במה מדובר? ובכן אצל חברת "מומחה פינוי דירה" לא נהוג לזרוק הצעות מחיר לאוויר, אלא ניתנת הצעה רק לאחר שנציג נשלח לראות בדיוק במה מדובר, מהי כמות התכולה, איזו היערכות נדרשת, אלא שירותים משלימים עשויים להיות רצויים, כמה קרוב מיקום הפינוי אל המכולות המורשות וכדומה.

שכנות טובה

הרבה פעמים כאשר מדובר בפינוי של  דירה רגילה, אנשים עשויים לחשוש פן יחסי השכנות שגם ככה רעועים, עשויים להינזק עקב שירותי פינוי שעושים שימוש באזורים ציבוריים בבניין (לובי, חדרי מדרגות, חנייה ומעלית). על כן טוב לדעת שחברת "מומחה פינוי דירה" רגישה לנושא, ועל כן דואגת לעדכן מראש על דבר הפינוי, אינה חונה במקום השכנים, מצפה את המעלית עם קרטונים על מנת לשמור עליה, ומקפידה על התנהלות שקטה ומכבדת, לצד השארת האזור נקי ומסודר.

צניעות הפרט

תופעת אגרנות כפייתית אינה מקור לגאווה, ועל כן אנשים שסובלים מההפרעה ומגיעים לשלב בו הם מסכימים להחזיר את הדירה למצב שראוי למגורים, מבקשים שהתכולה שיוצאת מהדירה תהיה רחוקה מעיני שכנים חטטנים. חברת "מומחה פינוי דירה" מודעת לצורך ומבינה אותו, ועל כן עושה שימוש בארגזים ושקיות ניילון גדולות ואיכותיות, ולו על מנת שהפסולת והציוד הרב יישארו רחוק מעיני אנשים זרים.

תרומה

חברת "מומחה פינוי דירה" משתדלת למצוא ייעוד עבור כל דבר שמיועד להיזרק, גם כאשר מדובר בפסולת שהיא תוצר של אגרנות כפייתית. מכאן שהחברה משתדלת למחזר מה שניתן (זכוכית, נייר, קרטונים..), לזרוק פסולת רק במכולות המורשות ואף לתרום ציוד שניתן למצוא בו שימוש או ערך.

 

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!