השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

תהליך הפינוי

תהליך הפינוי

כולנו אוהבים לדמיין את העולם המושלם, שבו נותני השירותים עומדים בהבטחות שלהם, מבצעים את עבודתם בצורה מקצועית, רגישה ואכפתית, דואגים ללקוח לא פחות מאשר לעצמם, ומקפידים לעשות את עבודתם על פי כל הכללים והחוקים הרלוונטיים. למרבה הצער, את העולם המושלם הזה כמעט ולא יוצא לנו לפגוש, ובמקרים רבים, מדובר במושג שנשאר בדמיון שלנו ותו לא. חברת מומחה פינוי דירה בניהולו של שי גולד היא חברה של אנשים בדיוק כמוכם, וגם הם חולמים על העולם המושלם הזה, אלא שבמקרה הזה, הם גם עושים את כל אשר ביכולתם לעשות כדי לספק את העולם המושלם הזה ללקוחות החברה.
קרא עוד…

למה דווקא אנחנו?

חברת מומחה פינוי דירה היא חברת פינוי מן המובילות בישראל. החברה פועלת מזה שנים רבות בשוק הפינוי הישראלי ומציעה מגוון רחב של שירותי פינוי לכל מגזרי המשק. בין שירותי החברה ניתן למצוא שירותי פינוי דירה, פינוי ירושה, פינוי מחסן או מקלט, פינוי גגות, פינוי מרפסות, פינוי מפעל, פינוי בית ספר, גן ילדים או בית מלון, פינוי מחסנים לוגיסטיים, פינוי של דירות אגרות כפייתית, פינוי חצרות ופסולת סביבתית, ולמעשה כל סוגי הפינוי הן עבור המגזר הפרטי, והן עבור המגזר העסקי, התעשייתי והמוסדי.
קרא עוד…

ההתמחות שלנו

שוק הפינוי הישראלי הוא שוק לא קטן המאופיין בעיקר בהיקף גדול של חברות קטנות המבוססות על זוג חברים עם טנדר, המבקשים להתפרנס כמו כל אחד אחר. יחד עם זאת, במרבית המקרים לא יודעות חברות אלה לספק ללקוחותיהן את המענה המיטבי לאתגר הפינוי הנדרש, ולעיתים אף גורמות לנזק כבד יותר מתועלת. חברת מומחה פינוי דירה נכנסה לשוק זה בדיוק במטרה להציע רמת שירות יוצאת דופן, שאינה קיימת כברירת מחדל בשוק סבוך זה. החברה, בניהולו של שי גולד, פועלת על פי כללים מוקפדים של עבודה מקצועית על מנת להבטיח עמידה בכל יעדי הפינוי, בכל כללי הזהירות ובכל תקנות וחוקי הגנת הסביבה.
קרא עוד…

איך הכל התחיל

שמי שי גולד, הבעלים של חברת מומחה פינוי דירה, וחשבתי שמן הראוי לספר ללקוחות שלי איך נולדה מומחה פינוי דירה, איך התחיל הכל, וכיצד התקבלה ההחלטה לפתח פעילות עסקית סביב הנושא של פינוי דירות. ובכן, זה הכל התחיל עם מותו של סבי, אליו הייתי קשור מאוד וממנו למדתי על החיים בכלל. הקשר בינינו היה כמו קשר של אב ובנו, המבלים שעות רבות ביחד במהלך היום. כאשר סבי חלה, חוויית האושר המשותף שלנו הפכה לחוויה קשה של עצב ואובדן, ומותו השפיע עלי באופן קשה מאוד.
קרא עוד…

האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע אפשר לתלות באני מאמין סדור ומוקפד המלווה את פעילות החברה בכל משימה ואל מול כל לקוח. אני שי גולד, בעליה של חברת מומחה פינוי דירה, וזה הוא האני מאמין שלי

קרא עוד…

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!