השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

תופעת אגרנות כפייתית מצריכה עזרה מקצועית

תופעת אגרנות כפייתית מצריכה עזרה מקצועית

אנשים שונים עשויים לחוות תופעת אגרנות כפייתית ברמות שונות. יש מי שאוסף כלי עבודה, יש מי שאוסף מכשירי חשמל ישנים ושבורים, יש מי שאינו מרפה ממשחקי הילדות של הילדים (שכיום הם בעצמם כבר הורים), יש מי שאינו זורק קופסאות פלסטיק, יש מי שאינו זורק עיתונים ומגזינים וכדומה. כל עוד התופעה סה"כ נשלטת והחיים בבית מתנהלים באופן נורמטיבי, הרי שניתן להעלים עין, אך ברגע שהתופעה משתלטת על כל מקום פנוי, ובנוסף מביאה עמה בקטריות, חלודה ועובש, הרי שפה רצוי שתדלק נורה אדומה.

חברת "מומחה פינוי דירה"

אתם מודעים לנורה האדומה אך אינכם יודעים מהו השלב הבא? ובכן אתם מוזמנים להכיר את חברת "מומחה פינוי דירה". אומנם חברת "מומחה פינוי דירה" אינה מחזיקה צוות של פסיכולוגים או יועצי רווחה, אך יחד עם זאת מדובר בחברה שבכוחה להעניק שירות חשוב והכרחי- שלא ניתן למצוא לו מתנדבים.

שירותי פינוי אגרנות כפייתית

חברת "מומחה פינוי דירה" מתמחת בפינוי דירות, מחסנים מקלטים וכדומה, כאשר בין היתר היא יודעת לפנות כל סוג של תכולה, גם כאשר מדובר בפסולת או אוספים. בין היתר היא מפנה דירות שהושארו כירושה וגם דירות של אספנים כפייתיים, ולו כיוון שהיא מנוסה ואינה נרתעת ממראה של דירה עמוסה בפסולת, אלא יודעת כיצד יש להתנהל על מנת להחזיר את הדירה להיות מקום שראוי למגורים באופן מקצועי, איכותי ומהיר.

קושי לצד תמיכה

חשוב להבין שלצד העובדה שאגרן כפייתי מבין שהמצב אליו הוא נקלע אינו בריא לו, הוא אינו ימהר לשנות אותו, ולו כי מדובר בתהליך שיש לעבור, לפני שמגיעים למצב בו ניתן לעצור ולתת הסכמה לפנות את התכולה של כלל הדירה. לרוב נהוג להביא אל הטיפול עם הפסיכולוג (או כל גוף מוסמך אחר), שקית עם חפצים שמיועדים לזריקה, וזאת על מנת להיווכח שמסוגלים לכך. על כן כה מרגיע לדעת שצוות "מומחה פינוי דירה" מחזק את ידו של האספן ועושה כל שביכולתו על מנת לעזור לו לעבור את יום הפינוי באופן נעים ככול הניתן.

שירותי הצוות

צוות "מומחה פינוי דירה" בעלי ניסיון וידע רב. בראש החברה  עומד שי גולד שמחזיק ב30 שנות ניסיון בתחום. מכאן שהיצע השירותים נרחב וכל אחד מוזמן לבחור בסל השירותים שנכון עבורו. בין היתר החברה עוזרת בשלב המיונים של החפצים (מקבלת החלטה מה מפונה, מה נתרם, מה נשאר, מה ממוחזר..), החברה יודעת לפנות כל סוג של תכולה (במקרה הצורך מביאה עמה אמצעי הרמה ממונעים), ואם מתעורר ביקוש, היא גם מעניקה שירותי ניקיון, חיטוי, סיוד וצביעה.

אנושיות

כבר ציינו שהצוות נבחר בקפידה וחשוב ביותר שהוא יהיה אנושי ומכבד, אך כאן נציין שגם כשמדובר בפינוי של פסולת מצחינה, גם אז הצוות אינו מעקם פרצוף ולא זורק בזלזול, וזאת מתוך הבנה שמאחורי המצב עומד אדם שמצא לנכון להשקיע מאמץ וזמן על מנת להכניס לביתו את הפסולת. יחס מכבד שכזה עוזר לא מעט לתחושה הטובה, עוזר להשלים עם ההחלטה להתחיל דף חדש בדירה שראויה למגורים.

עלות

לצד העובדה שמדובר בשירות חשוב וחיוני, תפקיד שקשה למצוא לו מתנדבים ובין היתר מצריך ניסיון, ציוד והיערכות מקדימה- טוב לדעת שהעלות אינה גבוהה וניתנת לאחר מחשבה, רק לאחר שנציג מצוות החברה הגיע לראות בדיוק במה מדובר והעריך את הסדר גודל העבודה.

שקיפות

חברת "מומחה פינוי דירה" אינה רק חברה מנוסה ומקצועית שיודעת להציע פתרונות עבור דירות מוזנחות ומלאות בפסולת, אלא גם מדובר בחברה ששומרת על ערך השקיפות והאמינות, ועל כן טוב לדעת שאצלה מילה זו מילה, שעה זו שעה ושמחיר זה מחיר, וזאת מבלי להיות מופתעים ברגע האחרון.

תרומה

יש ציוד שאין מנוס מלזרוק אותו במכולה המורשית הקרובה, אך יש מקרים בהם מצב התכולה מאפשר לצוות "מומחה פינוי דירה" לעשות טוב לסביבה ולקהילה. מכאן שאם ניתן, הצוות טורח למיין ולפנות אל פחי מיחזור, ובין היתר גם מחפש אחר ארגונים בקרבת מקום שישמחו לקבל חפצים בעל ערך.

דרך חדשה

לסיכום, טוב לדעת שיש פתרון עבור תופעת אגרנות כפייתית. אומנם יש לערב אנשי מקצוע, לתמוך ולגלות אמפטיה- אך ניתן לחזור למוטב, והרבה בזכות העובדה שניתן להחזיר את הדירה למצב נקי וריחני שראוי למגורים, והרבה בזכות צוות "מומחה פינוי דירה".

 

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!