השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

תרומת תכולת דירה בחולון

תרומת תכולת דירה בחולון

צריכים לפנות דירה בחולון? בשביל לפנות את הבית מכל מה שיש בו אתם לא חייבים לעבוד קשה ולהזיע, תוכלו לבחור לפנות לחברה מקצועית שעוסקת בתחום הפנוי וליהנות משרות פינוי יעיל וממוקד ביותר. חברה מקצועית שעוסקת בתחום פועלת במקצועיות רבה ומבצעת את המשימה בצורה מהירה ביותר. כאשר יגיעו אליכם לבית צוות הפינוי תראו איך העבודה נעשית והפינוי מתבצע בצורה הטובה ביותר, יותר טוב ממה שיכולתם לחלום. הצוות של חברת שי פינוי דירות יסייע לכם במהלך פינוי הדירה ויארוז עבורכם את כל החפצים. כך תמצאו את הבית שלכם כעבור זמן לא רב והוא מפונה לחלוטין. ריק מכל חפץ. ברור לנו שבין כל החפצים שממלאים כעת את הדירה שלכם יש חפצים שחשובים לכם לצד חפצים מיותרים. אנחנו מגיעים לשטח וממינים בצורה יסודית את כל 3החפצים, מזהים את החפצים שאתם בוודאי צריכים אותם הלאה ומארגנים אותם בנפרד מכל היתר.

מה עושים עם כל מה שמיותר?

את כל החפצים המיותרים שלכם אנחנו מחפשים למי להעביר. אנחנו יודעים שכל פריט כאשר הוא בשימוש הוא מועיל והוא רצוי ומוצלח. אבל כאשר הוא כבר לא משמש אתכם עוד הוא נעשה לכם מיותר בתכלית. החפץ בהיותו מיותר הוא נעשה למעיק ולגורם מפריע. מה אפשר לעשות? מה עושים עם חפצים כאלו? אנחנו בטוחים שבכל בית עומדים מול הדילמה הזו בעת הפינוי. לאן מעבירים את כל התכולה המיותרת, זו שבעבר שימשה אתכם נאמנה, וכעת היא מיותרת ומעיקה, מעמיסה את הבית ומסרבלת את כל המהלך? לאן אפשר להעביר אותם?

תרומת חפצים בחולון

חפצים כאלו אפשר להעביר לתרומה! אם יש לכם חפצים מיותרים ואתם מחפשים למי אפשר להעביר אותם עליכם לדעת שאנחנו בחברת שי פנוי דירה יכולים לסייע לכם בכך מאוד. אנחנו יכולים להעביר עבורכם את החפצים הללו בתרומה למעוטי יכולת! אנחנו במסגרת העבודה שלנו והשירות שאנחנו נותנים ללקוחות מפנים בתים לאנשים רבים. בין היתר אנחנו מפנים בתים של אגרנים. כאשר ביתו של אגרן מזוהם ומלא בגרוטאות אנחנו עושים עבודה יסודית ומפנים הכול. היות וכל החפצים מזוהמים אי אפשר להשאיר בבית אף לא פריט אחד. זו הסיבה לכך שכל התכולה יוצאת מהבית והאגרן המסכן נותר מול קירות חשופים וחסר מוצרים בסיסיים לשימוש מינימלי. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים לו מוצרים וחפצים שונים בתרומה. מה שמיותר לכם יכול להיות נחוץ לו ביותר. אז למה אתם שומרים את מה שמיותר? העבירו אותו באמצעותנו לאגרן שישמח כל כך לקבל את החפצים הללו.

מעוטי יכולת, מקלט נשים מוכות, גירושין

במצבי מצוקה שונים מוצאים אנשים את עצמם חסרי כול. זה יכול להיות לאחר גירושין או לנשים שיוצאות ממקלט לנשים מוכות, הללו מוצאים את עצמם בבית ריק וחסר מוצרים בסיסיים. גם אמצעים כלכליים אין להם בשביל לצאת למסע רכש הכולל כל כך הרבה פריטים. גם כאן אנחנו מתייצבים לעזרה ומציעים להם עזרה. החפצים הללו שמאורגנים וממוינים אצלנו במחסן ישמשו אותן מעתה והלאה. כך הם יוכלו להתחיל את החיים שלהם בצורה נורמטיבית ונוחה. בציוד מתאים ונוח. כאשר אנחנו נותנים עדיפות כאשר מדובר בילדים. אז אנחנו נעביר מוצרים חשובים וננסה לעזור ככל 22יכולתנו בשביל לסייע להם ולתת להם ילדות בריאה ככל האפשר בתנאים המיוחדים שלהם.

תרומת כלי מטבח

יש לכם כלי מטבח מיותרים? מיקרו מיותר? מקפיא שלא בשימוש? מקרר ישן? כל החפצים הללו יוכלו לשמש את מי שאין לו בכלל. גם סירים ומחבתות במצבים שונים אנחנו נשמח לקבל. לא כל מה שיוצא אצלכם מכלל שימוש אכן מתאים רק לפח האשפה. יש כלי מטבח שיוכלו להגיע למעוטי יכולת הללו ולשמש אותם בנאמנות. אז אם יש לכם כלים מיותרים, סירים בגדלים שונים, מחבתות, סטים של צלחות, כוסות, סכומים, מעבדי מזון ומיקסרים, תנורים, מדיחי כלים כל החפצים הללו יוכלו להגיע לידי מי שישמח להשתמש בהם. אז גם אם אתם כעת מנסים לפנות את הבית במהירות האפשרית אל תתפתו לזרוק. פנו לחברה שלנו וספרו לנו על התכולה המיותרת שלכם.

תרומת בגדים

ארונות הבגדים שלכם מלאים בבגדים לא שימושיים? חולצות? מכנסיים? מעילים? סוודרים? גם אם לכם הם מיותרים או לא מעודכנים מספיק אין זה אומר שאין להם ערך. הם יוכלו לחמם ולכסות את המסכנים האלו שאין להם כלום. אנחנו נבוא ונארוז את הבגדים הללו מהארונות שלכם ונעביר אותם לשימוש מידי אצל מי שמחכה לבגדים באופן נואש. אנחנו ממיינים את כל הביגוד ומאחסנים במחסן, בכל עת צורך אנחנו נשלוף את המוצרים או את החפצים המתאימים לפי הביקוש של הנצרכים.

תרומת מכשירי חשמל

יש לכם מכשירי חשמל מיותרים? מקרר ישן? מכונת כביסה חורקת? מייבש כביסה מיותר? כל מכשירי החשמל הללו יוכלו לשמש משפחות שאין להם יכולת לרכוש מכונות חדשות. אנחנו נגיע אליכם ונעביר את מוצרי החשמל הללו ליעד מתאים. אנחנו מעבירים מכשירי חשמל גדולים וקטנים ומשמחים בעזרתם ובעזרתכם את המשפחות הללו שהן חסרות כל.

תרומת ספרים -וספרי קודש

 

ספריה גדושה בספרים שאינם בשימוש? ושבים לגנוז את הכול וזהו? אל תפעלו בפזיזות. הספרים שלכם יוכלו לשמש את הנזקקים ואת חסרי היכולת. הם יוכלו ליהנות מהספרים שלכם, לקרוא בהם וללמוד. אל תזרקו, קראו לנו אנחנו נגיע ונארוז ונעביר למי שישמח לקבל.
תרומת רהיטים

רהיטים ישנים? ארונות? מזנונים? מיטות? פינות אוכל? כאן יש להבחין בין חפצים שיש להם ביקוש ולכן נפנה אותם ללא תשלום לבין חפצים שאין בהם צורך. כאשר מדובר ברהיטים כמו מזנון קטן, שידה, מיטות ופינות אוכל אנחנו נעביר אותם עבורכם ונמסור למי שצריך. אך כאשר מדובר בארונות גדולים שצריך לפרק או במזנונים גדולים אנחנו לא נפרק במסגרת שרות זה כיוון שאין לכך ביקוש. כמו כן כאשר מדובר בספות במצב טוב אנחנו נעביר ונמסור למשפחות, ספות במצב גרוע לא ניקח כי אין מי שירצה לקבל אותו.

תרומת חפצים

יש לכם חפצים מיותרים? מגהץ? שולחן גיהוץ? מראות? שטיחים? כל החפצים הללו יכולים לשמש אנשים אחרים. פנו לחברה של שי שטיקגולד ותראו כי בקלות רבה תוכלו להיפטר מהחפצים הללו ולהעביר אותם באמצעותנו לנזקקים.

תרומת כלי בית

11יש לכם כלי בית מיותרים? כלי עבודה? שואב אבק? מברגות, מקדחות ועוד, כל הכלים המיותרים הללו ועברו על ידינו נזקקים שישמחו לקבל את הכלים הללו בשביל להשתמש בהם ביום יום.

תרומת תמונות

יש לכם תמונות מיותרות, רוצים להיפר מהם? אנחנו נעביר את התמונות הללו שלכם נמאס מהם ונמסור אותם למשפחות חסרות יכולת שישמחו לעטר את הבית ולקשט אותו בתמונות הללו.
תרומת שטיחים

יש לכם שטיח גדול? רוצים לסור אותו? תוכלו לתרום אותו בחולון ואנחנו נעביר אותו למשפחה מעוטת יכולת.

למי תורמים תכולת בתים?

פינוי מחסן עמוס חפצים לתרומה יש לכם תכולה של בית ואינכם יודעים למי לתרום? תוכלו למסור לשי שטיקגולד תכולה של בית בחולון ואנחנו נעביר למי שנזקק
פינוי תכולת חנות לתרומה

 תכולה של חנות? החפצים מיותרים? תוכלו לתרום את החפצים לתרומה בחולון.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!